ANATOMIA E NJERIUT PDF

Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Tygobei Meztizuru
Country: Turkmenistan
Language: English (Spanish)
Genre: Photos
Published (Last): 7 November 2015
Pages: 342
PDF File Size: 2.25 Mb
ePub File Size: 2.79 Mb
ISBN: 503-8-94640-485-3
Downloads: 43241
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Mazugar

Want to Read saving…. Trivia About Anatomia e Njeriu Lindita marked it as to-read Oct 03, Femijet anatommia nevoje jetike pere kete perberes i cili ndodhet ne sasi te konsiderueshme tek produkti i qumeshtit.

Anatomia e Njeriut – Abdomeni

Gjendet edhe nje brazde tjeter me drejtim transversal, Porta hepatis. Faqen viscerale Faqen parietale Hyrja ne shpretke – ilium Ne prerje ka ngjyre te kuqe te mbyllet.

Arijeta Shaqiri marked it as to-read Jan 17, Just a moment while we sign you in to your Goodreads account. There are no discussion topics on this book yet. Goodreads helps you keep track of books you want to read.

Gjymtyrët e sipërme të njeriut – Wikipedia

Facies diafragmatica eshte e lemuar, konvekse dhe aty dallojme ligamentum anstomia hepatis qe fikson melcine te diafragma dhe e ndan kete faqe ne lobus dexter dhe sinister. Sharxhahnemi marked it as to-read Dec 05, Medina Elezi added it Oct 09, Natyra marked it as to-read Aug 15, Lists with This Book.

  ASPIDOSPERMA MACROCARPON PDF

Blerta Arifaj added it Feb 23, Lists with This Book. No trivia or quizzes yet. Be the first to ask a question about Anatomia e Njeriut – Kombliku. Qendresa marked it as to-read Mar 07, Ardi Ademi marked it as to-read Jul 31, Shikime Lexo Redakto Redakto tekstin burimor Shiko historikun. Blerim marked it as to-read Feb 09, Albana Demiri marked it as to-read Jul 19, Agon Kumnova marked it as to-read Dec 24, Thanks for telling us njefiut the problem. Lists with This Book.

Books by Agim Vela. This book is not yet featured on Listopia. No trivia or quizzes yet.

Return to Book Page. Anatomia e Njeriut – K Gresavenhari marked it as to-read Aug 25, To see what your friends thought of this book, please sign up. Beni marked it as to-read Jan 24, Shaqir Topko marked it as to-read Aug 25, Anila Aliko marked it as to-read Mar 10, Egzona Selimi added it Feb 03, Return to Book Page. Florim Leniqi marked it as to-read Jun 22, Besjon Braha marked it as to-read Oct 16, Just a moment while we sign you in to your Goodreads account.

  DECRETO IMMEX 2006 PDF

Kafka – Wikipedia

Besa rated it it was amazing Mar 02, Xoni Fetai added it Jan 01, To see what your friends thought of this book, please sign up. Zehra marked it as to-read Feb 27, Dukagjin Zeqiraj added it Nov 27, Ai gjendet ne sasine e me teper se 10 mg, ne trupin e njeriut dhe kryesishte ne kocka, melci dhe veshka.

Eris Zeka added it Oct 12, Fatlira Gashi marked it as to-read Mar 17, Erxzy marked it as to-read Jul 03, Open Preview See a Problem? Facies visceralis sheh prapa dhe poshte dhe eshte ne raport me organet.